Praktyczna dermatologia dziecięca. Tom 1

Praktyczna dermatologia dziecięca to nowa jakość prezentowania wiedzy. Książka to źródło najnowszych informacji z zakresu dermatologii dziecięcej. Bardzo nowoczesny i praktyczny charakter podręcznika został wzbogacony o dostęp online do systemu VisualDx.

System jest źródłem dodatkowego wsparcia diagnostycznego pozwalającego lekarzowi obejrzeć i porównać ogromną liczbę obrazów chorób skóry, zapoznać się z nowoczesnymi możliwościami ich terapii oraz z bogatym tematycznie piśmiennictwem.

Pacjenci i ich rodzice oczekują trafnej diagnozy i skutecznego leczenia. Wiele popularnych chorób skóry spotykanych u dzieci rzadko występuje u dorosłych; nawet jeśli na tę samą chorobę zapadną dorosły i dziecko, może ona mieć całkiem inny przebieg, intensywność i rokowanie.

  • Praktyczna dermatologia dziecięca to nowoczesny podręcznik diagnostyki i terapii zarówno powszechnych, jak i poważnych schorzeń skóry u dzieci
  • Prezentuje najlepsze techniki diagnostyczne i testy laboratoryjne
  • Omawia wiele specjalnych metod umożliwiających stawianie właściwych rozpoznań i diagnostykę różnicową
  • Zawiera opis 112 jednostek chorobowych oraz ich leczenie
  • Mieści ponad 500 kolorowych zdjęć obrazujących opisywane schorzenia pediatryczne
  • Dostęp online do systemu VisualDx

Autorzy książki to uznani w świecie profesorowie, dermatolodzy o ogromnym doświadczeniu, którzy w swojej praktyce klinicznej mieli do czynienia z tysiącami małych pacjentów cierpiących często na bardzo rzadkie choroby skóry.

Podręczniki szkolne i literatura edukacyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *